Výuka, turnaje, kempy

Nabízíme následující

TENISOVÉ PROGRAMY

 Specializujeme se na výuku tenisu pro děti od pěti let. Trénovat lze ve skupinkách nebo individuálně. Naše kurzy a kempy probíhají v Olomouci a jeho nejbližším okolí. Součástí naší tenisové nabídky jsou i turnaje pro kategorie Minitenisu, Babytenisu a letní tenisové kempy.


TENISOVÁ ŠKOLA 

Lekce pro nejmenší i školní děti. Individuálně nebo ve skupinkách. Každý věk si žádá jiný přístup a tuto skutečnost ve svých programech zohledňujeme. Naše tenisová škola probíhá celoročně v Olomouci a jeho nejbližším okolí.

minitenis (5-7 let)
babytenis (8-9 let)
žáci (10-14 let)
mládež (15-16 let)


22. ROČNÍK TENISOVÉHO OKRUHU BABOLAT TOUR

 V základní části okruhu BABOLAT TOUR jsou turnaje pro kategorie babytenis, děti narozené v letech 2016 a 2015 a minitenis, děti narozené v letech 2018 a 2017. Za předchozích dvacetjedna ročníků se tenisové série zúčastnilo 5558 babytenistů a 2436 minitenistů.

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ KEMP - SK VÉSKA

Děti mohou od pondělí do pátku v příjemném prostředí sportovního areálu prožít část letních prázdnin. Letní kemp je plný sportu a her zaměřených na pohybový rozvoj dětí a hlavně na tenis. Kemp je určen pro začátečníky, pokročilé i závodně hrající děti ve věku od 8 do 15 let. Bližší informace a přihlášku si můžete stáhnout níže.

 


© 2024 TREND SPORT, z.s. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!