Přerov – finále družstev „Memoriálu Zdeňka Kocmana“ 2014

Přerov – finále družstev „Memoriálu Zdeňka Kocmana“ 2014

             V sobotu 30. srpna proběhl v pěkném tenisovém areálu TK PRECHEZA Přerov již 7.ročník finále „Memoriálu Zdeňka Kocmana“ družstev minitenisu a babytenisu. V závěrečném turnaji startovalo na  27 dvorcích 28 družstev v kategorii babytenisu a na 6 dvorcích 11 družstev minitenisu. Dlouhý maraton zápasů za ideálního tenisového počasí nakonec nejlépe zvládla družstva v babytenisu TK Slávia Orlová a minitenisu družstvo TREND SPORT,o.s. která se radovala z celkového vítězství v turnaji a současně z postupu na MČR. Vítězům blahopřejeme k úspěchu v turnaji a k postupu.         

                Družstvo Trendu ve složení Martin Postupa, Sebastian Chodura, Lukáš Mróz, Michaela Svobodová, Šimon Kalousek posílené o další hráče bude 27. září reprezentovat naši oblast SmTS v Praze na dvorcích TK Sparta kde bude bojovat o vítězství s vítězi ostatních oblastí.

                Družstvo babytenisu se v silné konkurenci taky neztratilo a po trochu nevydařené sezoně v základní skupině Přeboru babytenisu se umístilo na pěkném 11. místě. Družstvu hrající soutěž ve složení Pavel Šošolík, Eliška Viktorinová, Lucie Urbanová, Michal Bálint, Filip Dittmer, Karel Frömel, Tomáš Vymazal, Denisa Němčíková a Kryštof Šrámek blahopřejeme.

 

dm

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy