Neregistrovaný turnaj MŽ pro ročník 2001

Neregistrovaný turnaj ml. žáků pro ročník 2001

Ve sváteční dny 29.12.2010 se v Přerově – Kozlovicích konal tenisový turnaj pro děti končící v babytenisu a připravující se pro přechod do kategorie mladších žáků. Přijelo osm chlapců a sedm děvčat, někteří přihlášeni pro nemoc nedorazili. Po rozlosování dvojhry a čtyřhry v příjemném prostředí tenisového areálu na 4 kurtech se rozpoutaly tenisové boje o vítězství a zisk pohárů.
Ve dvouhře chlapců si palmu vítězství odvezl Jakub Jančík – Přerov, na 2. místě se umístil Lukáš Bielik, na 3. místě Boris Jánošík – oba Považská Bystrica a před stupni vítězů skončil Lukáš Botur – SK Tenisu Biocel Vratimov.
Ve dvouhře děvčat 1. místo patří Lauře Belasové – Považská Bystrica, která ve finále porazila Kateřinu Látalovou – Přerov. V boji o 3. místo byla úspěšnější Michaela Kuchařová – TK Hranice, když zvítězila nad Markétou Kulhánkovou – TK MILO Olomouc.
Vítězství ve čtyřhře chlapců vybojovala dvojice Jakub Jančík, Michal Tkáčik oba Přerov nad dvojicí Lukáš Bielik, Boris Jánošík. U děvčat na 1. místo dosáhla dvojice Laura Belasová, Kateřina Látalová vítězstvím nad dvojicí Michaela Kuchařová, Markéta Kulhánková.
Všem účastníkům blahopřejeme k předvedeným výkonům a při vstupu do závodního tenisu mladších žáků přejeme hodně dalších úspěchů.