MORAVA CUP 2014, turnaj žen – kvalifikace na MČR 2014

MORAVA CUP 2014, turnaj žen – kvalifikace na MČR 2014, 19.5.-23.5.2014 Opava

V tomto týdnu byl v Opavě uspořádán další ročník turnaje žen, kvalifikace na M ČR. Opět se bojovalo o dvě postupová místa do hlavní soutěže mistrovství, které se bude hrát již tradičně v Ústí nad Orlicí.
19. ročník předcházelo špatné počasí a pořadatelé měli značné obavy o hladký průběh turnaje. Počasí se umoudřilo a v pondělí vysvitlo sluníčko a vydrželo hřát hráčky po celou dobu turnaje. Účast byla proti loňsku vyšší, přesto nelze přehlédnout neúčast 12 přihlášených hráček, které bez omluvy se turnaje nezúčastnily.
Vítězství ve čtvrtečním finále dvouhry si vybojovala Krystína Hrabalová – TK Agrofert Prostějov, když v napínavé, klidné dvousetoké bitvě porazila 6/4 6/4 Pernillu Mendesovou – TK Precheza Přerov. Třetí místo patří Lindě Dubské – TC BORS CLUB-STK Břeclav a Tereze Janatové – LTK Liberec.
Finálová čtyřhra se rozhodla již ve středu. Ve finále se střetly dvojice Hana Kováčová, Tereza Janatová a Michaela Maříková, Denisa Pospíšilová. Ve dvou setech zvítězila první jmenovaná dvojice Hana Kováčová – TC Brno, Tereza Janatová – LTK Liberec, 6/1, 6/2.
Vítězkám v turnaji blahopřejeme k úspěchu a finalistkám dvouhry MORAVA CUPU 2014 na Mistrovství ČR dospělých v boji o titul přejeme hodně úspěchů.
dm

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy