MinitenisMastersZima2016

BT 2016 zima, minitenis masters 19.3.2016

Závěrečný turnaj „Masters“ tenisového okruhu pro nejmenší zavítal na olomoucké kurty ČLTK 1928. Nejlepší malí tenisté, kteří prošli sítem předchozích pěti základních turnajů se sešli na závěrečném turnaji, aby si to rozdali o konečné umístění celé BABOLAT TOUR 2016 – zima.

Vítězem se stal Leon Sloboda, slovenský rodák z Bánské Bystrice, který hájí barvy TK Agrofert Prostějov. Druhý v pořadí se umístil mladý hráč TJ TO Svitavy, Erik Růžička. Mezi děvčaty pak byla nejúspěšnější Lucie Ploskuňáková, TK Agrofert Prostějov, která se umístila na třetím místě a tolik nepopulární čtvrté místo obsadila Vanesa Ludwigová, SK JC Sport Opava.

Kromě vyhodnocení hráčů závěrečného turnaje bylo odměněno prvních osm hráčů z průběžného pořadí po základní části tour – 1. Lucie Ploskuňáková, 2. Matias Šnorich, 3. Vanesa Ludwigová, 4. Nikolaos Papavasiliu, 5. Erik Růžička, 6. Tomáš Havel, 7. Monika Špitová, 8. Nela Dihlová.

Vítězům blahopřejeme k předvedeným výkonům a všem hráčům přejeme do letní sezony velké tréninkového úsilí a na kruhu hodně dobrých výsledků.