MiniTenis_Olomouc_7.1.2012

BABOLAT TOUR 2012 – zima, babytenis III. – 14.1.2012, Olomouc

Po minitenisovém turnaji se následující druhý víkend letošního roku uskutečnil další turnaj babytenisu tenisového okruhu BABOLAT TOUR 2012. Do Olomouce přijeli tři desítky hráčů opět bojovat o další body do průběžného pořadí na okruhu.
Po rozlosování do základních skupin se turnaj roztočil na plné obrátky a byly vidět velmi zajímavé boje o postupová místa do hlavního pavouka s cílem bojovat zvítězit v turnaji. Na vítěze turnaje byli typováni podle průběžných výsledků okruhu hráči Adam Jurajda, Richard Postupa, Jan Zbořil, Matouš Otypka, Jakub Černý, Šimon Mališ a na poslední chvíli přihlášený Josef Zapletal.
V podvečer ve finále vítězství vybojoval Richard Postupa, Ostrava, vítězstvím nad Janem Zbořilem, Olomouc. Třetí místo obsadil Josef Zapletal, Kyjov, když v boji o třetí místo porazil Adama Jurajdu, Rožnov. Výsledky potvrdili náš typ na postup favoritů v turnaji. Mezi poslední osmičku se opět probojovala Linda Klimovičová a těsně za osmičkou na 9. místě se umístila Karilona Bartusek, Polsko.
Všem účastníkům blahopřejeme k předvedeným výkonům a je nutno poděkovat hráčům za tenisové výkony a sportovní chování.
Další turnaj babytenisu, čtvrtý v řadě, je připraven na 11.2.2012 opět v Olomouci, budeme se těšit na účast všech hráčů a hráček.
dm

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy