Minitenis v Praze – 25.9.2010

Nejlepší družstva minitenisu v Praze.
   O víkendu 25.9. v Praze v tenisové hale ČEZ ARÉNY na Štvanici za účasti osmi nejlepších družstev minitenisu reprezentující jednotlivé oblasti ČTS proběhlo šesté finále „Memoriálu Zdeňka Kocmana“ – Mistrovství ČR družstev minitenisu. Naše družstvo TREND SPORTU, Krnov ve složení Adam Jurajda, Richard Postupa, Honza Zbořil, Tereza Krahulíková, Filip Klemens, Vašek Hrbáč a Vanesa Šulcová bylo taky mezi účastníky díky vítězství v Přeboru SmTS a nevedlo si špatně.

   Bouřlivá atmosféra, připomínající vařící kotel, kterou vytvářeli přítomní rodiče a hosté svým povzbuzováním, pokřiky a bušením do obložení haly nenechávala děti v klidu. Bylo těžké se soustředit na stoprocentní výkon, přesto děti dokázaly svůj tenisový um a zkušenost podat v důležitých momentech dobrý a jistý výkon.

   V prvním utkání vítězstvím nad družstvem TK Klatovy jsme postoupili mezi poslední čtyři družstva bojující o titul v mistrovství. V družstvu touto výhrou zavládla pohoda a klid k dalšímu soustředěnému výkonu pro semifinále. Tady v boji o postup do finále jsme narazili na zkušené družstvo TK Agrofert Prostějov, které nás bohužel nepustilo dál. V boji se o třetí místo nás čekalo družstvo TK Most. Po soustředěném výkonu celého družstva jsme zvítězili a radovali se ze zisku třetího místa. Ve finále po vyrovnaném boji zvítězilo družstvo ČLTK Praha nad TK Agrofertem Prostějov, kdy rozhodoval o vítězi počet získaných míčů.

   Celému týmu patří poděkování za předvedené výkony, reprezentaci a blahopřejeme ke krásnému umístění a současně přejeme do dalších tenisových let hodně úspěchů.

   Poděkování patří realizačnímu týmu, rodičům a sponzorům, kteří svou podporou přispěli na účast družstva ve finále M ČR

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy