MiniTenis I. – Olomouc 10.12.2011

BABOLAT  TOUR  2012
– zima, minitenis I. – 10.12.2011, Olomouc

Druhý turnaj okruhu se uskutečnil opět v Olomouci v sobotu 10.12.2011 v minitenisu.Na turnaji se sešlo dvacet dětí z okolí Olomouce a dále z Opavy, Bruntálu, Valašského Meziříčí, Rožnova, Ostravy, Prostějov a Zlína, což nás mile potěšilo.

Hodně dětí bylo na svém prvním nebo druhémnturnaji a svým výkonem se nemohly soupeřit s dětmi, které hrají turnaje minitenisu  již druhou sezonu, přesto bylo vidět hodně zajímavých zápasů.

Vítězství si vybojoval Jakub Menšík, Prostějov, když ve finále porazil Jakuba Maňáska, Brno. Na třetím místě se umístila Darina Přecechtělová, Olomouc, před Nelou Mikulcovou, Zlín a na dalším místě se umístila další hráčka z Olomouce, Kristýna Tomajková.

Vítězi blahopřejeme a všem ostatním přejeme hodně úspěchů do dalších tréninků a přípravě na další turnaje, jen tak dál.

Další turnaj minitenisu II. je připraven na 7.1.2012 opět v Olomouci, budeme se těšit na vaši účast.