Memotiál Zdeňka Kocmana

„Memoriál Zdeňka Kocmana“ – přebor SmTS družstev minitenisu a babytenisu

V sobotu 26.8.2010 se v Přerově naše družstvo těch nejmenších dětí ve věku 6-7 let zúčastnilo „Memoriálu Z. Kocmana“ přeboru družstev babytenisu a minitenisu SmTS pro rok 2010.

Za účasti 8 družstev minitenisu se našemu družstvu podařilo v základní skupině zvítězit a ve finálových bojích se utkalo s družstvy SK LAMA Hradec n/M a Startu Ostrava – Poruba o postup na M ČR. Po urputných bojích se našemu družstvu podařilo nad oběma soupeři zvítězit a získat titul Přeborníka SmTS pro rok 2010 a vybojovat postup do finále „Memoriálu Z. Kocmana“ do Prahy.

Družstvu TREND SPORTU hrající ve složení Adam Jurajda, Richard Postupa, Jan Zbořil, Tereza Krahulíková,FilipKlemens, Václav Hrbáč, Vanesa Šulcová blahopřejeme k vítězství a do bojů na M ČR přejeme hodně úspěchů.

Ing.
Dušan Machovský

jiný zdroj:

„Memoriál Zdeňka Kocmana“ – přebor SmTS družstev

Tentokrát netradičně ve čtvrtek 26.8.2010 se uskutečnil na po povodních zrekonstruovaných dvorcích areálu TK Precolor Plus Přerov již 3. ročník finálového kola největšího tenisového festivalu dětí Moravskoslezské oblasti, družstev minitenisu a babytenisu.

Za ideálního tenisového počasí se v obou kategoriích představilo celkem 26 družstev, která celkem odehrála 311 utkání a mnohá z nich lze označit za velmi kvalitní, bojovalo se o postup na MČR pro rok 2010 v obou kategoriích do Prahy, kam postupují jen vítězové.

150 hráčů povzbuzováno rodiči, babičkami, dědy, trenéry mnohé děti vyburcovalo k úžasným výkonům. Nechyběly slzičky zklamání, hněvu ale také výbuchy radosti nad vítězným úderem, vítězným utkáním. Zvítězili všichni, kdo do Přerova dorazili.

Vítězství a přebornický titul pro rok 2010 Severomoravského tenisového svazu v babytenisu si vybojovalo družstvo valachů – Rožnovský tenisový klub ve složení Tomáš Šustáček, Karolína Kubáňová, Dominika Kramolišová, Tomáš Pavlica, Martina Drápalová,Tereza Hendrychová, Adéla Růčková – kapitánka Iveta Kubáňová a v kategorii minitenisu pak družstvo TREND SPORT Krnov ve složení Adam Jurajda, Richard Postupa, Jan Zbořil, Tereza Krahulíková, Filip Klemens, Václav Hrbáč, Vanesa Šulcová – kapitán Dušan Machovský.

Z rukou senátora a primátora statutárního města Přerov Jiřího Lajtocha a prezidenta SmTS Petra Huťky převzala vítězná družstva poháry,medaile a drobnými upomínkovými předměty byly odměněny všechny děti tohoto setkání.

Po slavnostním ukončení memoriálu se všechny děti a rodiče přemístili na centrální dvorec,kde společně s asi tisícovkou diváků zhlédli charitativní koncert u H.Vondráčkové, M.Davida a Leony Machálkové.

Dík patří nejenom velkému pořadatelskému teamu z řad SmTS a pořádajícího TK, ale i všem sponzorům této jedinečné akce. Již nyní se těšíme na ročník příští v roce 2011 v Přerově.

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy