Memoriál Zdeňka Kocmana, mini a babytenis

„Memoriál Zdeňka Kocmana“
přebor SmTS družstev minitenisu a babytenisu pro rok 2011

V sobotu 3.9.2011 se opět v Přerově uskutečnil přebor družstev minitenisu, děti ve věku 6-7 let a babytenisu, děti ve věku 8-9 let.

Minitenis:
Za účasti 8 družstev minitenisu se naše družstvo v základní skupině umístilo na 2. místě a postoupilo do závěrečných bojů o vítězství v celém turnaji a o postup na MČR, které se bude konat v závěru měsíce září opět v Praze.
V boji o vítězství jsme v závěrečném klání po napínavém boji prohráli s družstvem TK Radegast 3:1.
Družstvo TREND SPORT – minitenis, ve složení Kateřina Sisková, Klára Kulhánková, Marián Minich, Petr Volčík, Thereza Trvajová a Sára Kohanyi potvrdilo své kvality a předvedlo krásné minitenisové boje.
Vítězům blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů ve finále na MČR v Praze a při reprezentaci naší oblasti.

Babytenis:
Náš klub v letošním roce do dlouhodobé soutěže přihlásil i družstvo babytenisu ve složení Ondřej Horák, Richard Postupa, Daniel Damián Galuška, Dominik Jüttner, Michal Hájek, Marek Viterna, Filip Klemens a Jakub Havránek.
Družstvo bylo sestaveno z velmi dobrých hráčů našeho regionu, kteří nemají možnost ve svých klubech vytvořit dobrý a vyrovnaný tým. Díky vytvořeným podmínkám bylo možné tréninky družstva zahájit již v zimních měsících s cílem celý tým co nejlépe připravit a pokusit se postoupit do finále přeboru naší oblasti a tady se pokusit taky uspět.
V základní části dlouhodobého přeboru naše družstvo vyhrálo základní skupinu „A“ a kvalifikovalo se do finále stejně jako vítězové skupin B, C, D.
Přebor vyvrcholil finálovým setkáním 16 družstev letošního ročníku. Do finálové skupiny o přeborníka SmTS a o postup na MČR s námi postoupila družstva TK SC Ostrava, TJ MEZ Vsetín a TO TJ MILO Olomouc.
Po urputných bojích s TK SC Ostrava a TJ MEZ Vsetín, kdy TO TJ MILO Olomouc do utkání proti našemu družstvu nenastoupilo, jsme finálovou skupinu vyhráli – super.
Družstvo TREND SPORT – LAMA – babytenis se stalo přeborníkem družstev babytenisu Severomoravské tenisové oblasti pro rok 2011 a kvalifikovalo se na MČR do Prostějova, které proběhne 17.9. v areálu TK Agrofert Prostějov.
Závěrem děkujeme všem hráčům za nasazení v každém utkání, jak v základní skupině , tak hlavně ve finále. Dobře zvládli nové prostředí, velké napětí a nervozitu finálových bojů.
Družstvu přejeme hodně úspěchu na MČR v Prostějově.

dm

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy