Mikulášské mixy – II. ročník, 27.11.2010

V sobotu 27.11.2010 v  tenisové hale Sport Centrum Olomouc proběhl další halový turnaj smíšené čtyřhry. Turnaje se zúčastnilo 15 dvojic z Hranic, Lipníku, Jeseníku, Olomouce a blízkého okolí. Ve třech základních skupinách proběhly boje o postup do finále kam  postoupilo 9 dvojic, do divize postupovaly dvojice ze 4. a 5. místa skupin.

Vítězství si překvapivě, ale zaslouženě vybojovala ve finále dvojice Eva Dittmerová, Miroslav Prutyszyn výhrou 7/6 nad dvojicí Radka Barfusová, Petr Vrba. Třetí místo vybojovala dvojice Lenka Šlorová, Miroslav Šlor vítězstvím 6/1 nad dvojicí Eliška Polášková, Jiří Člupný. Divizi vyhrála dvojice Edita Hendrychová, Miroslav Petružela.

Turnaj proběhl ve velmi klidné pohodové atmosféře a mnohé dvojice předvedly krásné a bojovné výkony. Vítězům blahopřejeme a těšíme  se na  další Vaši účast na turnajích mixů.