Dámská čtyřhra – Olomouc 23.3.2011

Dámská čtyřhra, 26.3. 2011 Olomouc

Za účasti deseti párů dámských dvojic se v sobotu odehrál v zimní sezoně 2011 poslední halový turnaj ve Sport Centru Olomouc.
K tomuto závěrečnému klání se sjely dvojice z Jeseníku, Vítkova, Bruntálu, Hranic, Přerova a Olomouce. Slunné počasí dotvořilo příjemnou a pohodovou atmosféru v hale. Po rozlosování se začalo bojovat naplno o co nejlepší výsledek v základních skupinách A a B, konečné umístění ve skupině určovalo pozici pro nasazení do pavouka hlavní soutěže a divize.
Ve finále hlavní soutěže si vítězství vybojovala dvojice Dáša Musilová, Marie Špoková – Vítkov výhrou 9/7 nad dvojicí Ivana Kubešová, Andrea Šemberová – Šternberk. V boji o třetí místo zvítězila dvojice Olga Dočkalová, Jana Lekešová – Olomouc, když přehrála dvojici Renáta Čechová, Pavla Rudolfová – Hranice. Ve finále divize si vítězství vybojovala dvojice Edita Hendrychová, Markéta Částečková – Hranice.
Vítězům blahopřejeme a do letní sezony přejeme hodně pěkných tenisových zážitků.
Těšíme se na další vaši účast na halových turnajích ve Sport Centru Olomouc v zimní sezoně 2012.