Babytenis Olomouc 15.1.2011

BABOLAT TOUR 2011 – zima babytenis III. , 15.01.2011 Sport Centrum Olomouc

V sobotu 15. ledna v novém roce 2011 pokračoval dalším turnajem dětí ve
věku 8-9let okruh Babolat Tour 2011 – zima. Do Olomouce přijelo 32 dětí toužící po urputných tenisových bojích.
Turnaj začal nalosováním dětí do deseti základních skupin s tím, že první dva ze skupiny postupují do bojů o 1. až 20.místo a ostatní do bojů o další umístění v turnaji. Všichni byli zvědaví, děti i rodiče, s jakou formou který hráč dojel, co zapomněl nebo co se naučil nového. Nebylo to špatné, všechny děti se plně soustředily na každý zápas a bylo hodně vyrovnaných utkání s radostí i smutkem po výhře nebo porážce, ale to k tenisu patří.
Po celodenním klání vítězství si vybojoval Ondřej Horák, když ve finále po krásném boji porazil Richarda Postupu. V boji o třetí místo vyhrál Dalibor Svrčina nad Radkem Divilou.
Vítězi blahopřejeme a ostatním dětem gratulujeme k předvedeným výkonům. Přejeme hodně síly do tréninků a v dalších turnajích hodně úspěchů.