BabyTenis I. – Olomouc 26.11.2011

BABOLAT  TOUR  2012
– zimní část okruhu, babytenis I. – 26.11.2011, Olomouc

Začíná tenisová sezona 2012 a náš tenisový okruh BABOLAT TOUR vstupuje již do 10. ročníku. Jak je již tradicí má i letošní okruh dvě části, zimní a letní. Zimní část je složena v základní části z 5- ti turnajů babytenisu a z 5-ti turnajů minitenisu. Na závěr zimní části proběhnou za účasti těch nejlepších turnaje masters. Letní část okruhu bude vytvořena začátkem roku 2012.

Organizace okruhu je tvořena tak, aby děti odehrály co nejvíce utkání a pokaždé s jinými soupeři. Tímto je dána možnost začínajícím dětem se v turnaji potkat se stejně výkonnostním hráči a tak prověřit své hráčské umění. Chlapci i děvčata hrají vždy společně.

Halová část byla zahájena 26. 11. turnajem babytenistů v Olomouci v hale Sport Centra Olomouc v areálu STK. Zde jsou vytvořeny dobré podmínky pro naše turnaje včetně příjemného zázemí pro rodiče a doprovod dětí který tyto turnaje vždy ve velkém počtu navštěvuje.

K turnaji se sjelo 25 hráčů a hráček, kteří v osmi základních skupinách po nalosování zahájili boje o postup do pavouka o první až šestnácté místo, kam postupovali hráči z prvních dvou míst. Všichni hráči hráli do  konečného umístění všech hráčů.

Do finále se probojovali Adam Jurajda, Rožnov p/R a Richard Postupa, Ostrava. Vítězství v krásném finále si vybojoval Adam Jurajda, vítězi blahopřejeme. Na třetím místě se umístila, překvapení turnaje, Linda Klimovičová, Olomouc, která v boji o třetí místo přehrála Jakuba Černého, Orlová.

Všem účastníkům k předvedeným výkonům blahopřejeme a přejeme hodně vytrvalosti v další tréninkové přípravě, hlavně novým hráčům přecházejícím z minitenisu do babytenisu.

dm

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy