Babytenis 11.1.2014 – Olomouc

BABOLAT TOUR 2014 – zima, babytenis II. – 11.1.2014, Olomouc
Dalším turnajem pokračoval tenisový okruh, BABOLAT TOUR 2014 jeho zimní část, dětí ve věku 8-9 let. Druhý turnaj opět probíhal v Olomouci v hale Sport Centra Olomouc v areálu STK, kde je vytvořeno příjemné prostředí pro turnaj včetně zázemí pro rodiče a doprovod dětí.

Na turnaj přijelo mnoho nových dětí, které přechází z minitenisu na velký kurt a po krátké přípravě si přijely vyzkoušet své tenisové umění v kategorii babytenisu . Kromě těchto dětí do Olomouce zavítaly děti i ze Slovenska a Polska. Turnaj probíhal v pohodové atmosféře a před 18. hodinou po odehrání více jak šedesáti utkání byl turnaj zakončen předáním medailí všem dětem a poháry a ceny vítězům.

V turnaji zvítězil Nikodém Barcik – Mikolov Tychy, Polsko, když v napínavém finále zdolal Sáru
Šarinovou – TA Prešov. Na třetím místě se umístil Jecho Adam – TK Agrofert Prostějov, když v boji o třetí
místo porazil Vojtěcha Němce – TK Agrofert Prostějov.

Vítězi blahopřejeme a ostatním přejeme hodně píle do tréninku a těšíme se na setkání na dalším turnaji babytenistů 15.2.2014 opět v Olomouci.