BABOLAT2016ZimaBabytenisMasters_9_4_2016_Opava

BABOLAT  TOUR  2016 – zima babytenis masters 9.4.2016 v Opavě

V sobotu ke svému závěrečnému finálovému turnaji zimní části okruhu bylo pozváno na základě průběžného pořadí dvanáct chlapců a dvanáct děvčat. Letošní zimní masters se konalo v pěkném prostředí Tenis centra Opava. Masters se hrálo chlapci a děvčata samostatně, což přispívá k atraktivnosti a bojovnosti všech aktérů finále. Po slavnostním nástupu a společného fotografování byly děti rozlosovány do čtyř skupin a pak se už jen urputně bojovalo o postup do finálového pavouka o připravené poháry pro všechny účastníky a věcné ceny pro osm nejlepších od firmy Bauer a Babolat.

Výsledky masters:

Děvčata          první místo vybojovala Marie Slaměníková – TK PRECHEZA Přerov, když ve finále porazila Barboru Veselou – TK Agrofert Prostějov. Třetí místo obsadila Vendula Valdmanová – Tennis Hill a čtvrté místo patří Michaele Svobodové – nyní hrající za SC Ostrava.

Chlapci           první místo vybojoval loňský finalista  Maxim Mrva – TK Agrofert Prostějov,                         když ve finále porazil Jana Růžičku – TO TJ Svitavy. Na třetím místě skončil Martin Postupa – SC Otrava, který v napínavém boji o třetí místo porazil Sebastiana Choduru – Agrofert Prostějov.

Výsledky průběžného pořadí okruhu:

V závěru turnaje po předání cen těm nejlepším bylo odměněno prvních osm hráčů z průběžného pořadí po základní části – Sebastian Chodura/1245bodů, Barbora Veselá/1235bodů, Martin Postupa/1174bodů, Barbora Dopplerová/1128bodů, Eduard Škvara/1106bodů, Daniel Drápela/1071bodů, Vendula Valdmanová/1059bodů, Maxim Mrva/1024bodů.

Vítězům blahopřejeme k vítězství v turnaji a ostatním hráčům k předvedeným výkonům na masters. Současně přejeme všem dětem hodně odhodlanosti do další přípravy na letní sezonu.