BABOLAT TOUR 2017 – zima, babytenis v Olomouci

V letošním tenisové sezoně byl zahájen již 15. ročník tenisového okruhu BABOLAT TOUR 2017“. Organizace okruhu je zaměřena na zdokonalování tenisových dovedností dětí systémem odehrát v jednom dni větší počet utkání a pokaždé s jiným soupeřem. Za své nasazení a předvedené výkony jsou všichni hráči odměněni….

O sobotním víkendu 12.11.2016 byl okruh zahájen turnajem babytenistů v tenisové hale MILO-2. Do turnaje se přihlásilo 25 dětí a s podivem děvčat více než chlapců. Tento poměr sil se promítl do konečného pořadí, první tři místa získala děvčata a v šestnáctce jich bylo devět. V předchozích ročnících nikdy nebyla taková převaha děvčat, uvidíme, jak se bude vyvíjet průběžné pořadí okruhu.

Výsledky turnaje:

První místo vybojovala Barbora Veselá – TK Agrofert Prostějov, na druhém místě se umístila Karolína Ondrášková – TK Kubáň, třetí místo vybojovala Julie Paštiková – TK Milo Olomouc a čtvrtá příčka patří Pavlovi Andrýsovi TK Valašské Klobouky.