BABOLAT TOUR 2016 – léto masters minitenisu a babytenisu v Opavě

Minulý víkend 18.9.2016 se k závěrečnému finálovému turnaji přihlásilo šestnáct dětí. Závěr letní části okruhu se velmi vydařil a velké výkony hráčů podpořilo i počasí, sluníčko nás pěkně hřálo tak vládla pohoda a radost z pohybu.

Výsledky masters minitenisu:
První místo vybojoval Leon Sloboda – TK Agrofert Prostějov, na druhém místě se umístila Lucie Ploskuňáková taky hrající za TK Agrofert Prostějov, původně hrála za Opavu. Třetí místo patří místnímu hráči klubu JS Sport Opava Tomáši Havlovi, který v boji o své umístění na bedně porazil Tomáše Václavka – TJ MEZ Mohelnice.

V neděli 25.9.2016 ke svému masters do Opavy dorazilo sedmnáct chlapců a šestnáct děvčat. V závěrečném turnaji hrají děvčata a chlapci samostatně což pro mnohé hráče bylo povzbuzující k velkým výkonům. I tentokrát počasí přálo a tak turnaj probíhal v pohodě do pozdních odpoledních hodin v příjemném prostředí areálu Tenis centra Opava.

Výsledky masters babytenisu:
Chlapci – na prvním místě se umístil Maxim Mrva, druhé místo patří Josefu Horáčkovi a třetí místo obsadil Jan Kumstát – všichni TK Agrofert Prostějov, čtvrtý skončil Sebastian Chodura – TK SC Ostrava.

Děvčata – první místo Adéla Žingorová – TJ Nový Jičín, druhé místo Markéta Kuncová – TJ Start Ostrava, třetí místo Hana Macurová – Ostrava, na čtvrtém se umístila Julie Paštiková – TK Milo Olomouc

Součásti turnajů bylo i vyhodnocení a předání pohárů 8mi nejlepším hráčům z konečného průběžného pořadí letního okruhu v babytenisu a minitenisu.

Minitenis:
První místo Lucie Ploskuňáková – 961 bodů, druhé místo Tomáš Havel – 855 bodů, třetí místo Leon Sloboda – 810 bodů, čtvrté místo Tomáš Václavek – 809 bodů, páté místo Nikolaos Papavasiliu – 740 bodů, šesté místo Matias Šnorich – 719 bodů, sedmé místo, Leona Pfeifferová – 555 bodů, osmé místo Laura Bečičková – 542 bodů.

Babytenis:
První místo Daniel Drápela – 1209 bodů, druhé místo Jan Růžička – 1143 bodů, třetí místo Václav Hrubý – 1100 bodů, čtvrté místo Sebastian Chodura – 953 bodů, páté místo Martin Doskočil – 924 bodů, šesté místo František Sáňka – 855 bodů, sedmé místo Barbora Dopplerová – 834 bodů, osmé místo Antonín Hanačík – 752 bodů.

Blahopřejeme vítězům, ostatním hráčům k předvedeným výkonům v masters a do přechodu do vyšší kategorie hodně píle do dalšího tréninku.