BABOLAT TOUR 2015 – zima

BABOLAT TOUR 2015 – zima

             Sobotním turnajem 22.11.2014 byla zahájena nová sezona 2015, její halová část a současně další ročník, již třináctý, tenisového okruhu dětí BABOLAT TOUR 2015, jehož motto je „hledáme nové tenisové talenty“.

            Po osmé hodině ranní se do haly Sport Centra Olomouc v areálu STK sjely děti ve věku 8-9 let k prvnímu turnaj babytenistů letošní sezony. Kromě známých tváří, které tento okruh navštěvují pravidelně, přijely i děti přecházející z kategorie minitenisu do vyšší kategorie babytenistů. Je potěšující, že se do turnaje přihlásily děti kromě naší oblasti z Východočeské oblasti, Jižní Moravy, Slovenska a Polska.

             Po prezentaci byly děti rozlosovány do základních skupin a turnaj se rozeběhl do plných obrátek. Bylo odehráno hodně krásných a hlavně bojovných utkání, při nichž byla vidět tenisová vyzrálost některých hráčů. Odehráním osmdesáti utkání v tabulkách a pavoucích o konečné pořadí turnaj dospěl po osmnácté hodině k závěrečnému finále, které bylo pěknou tečkou za tenisovou sobotou.

                         V turnaji zvítězil Adam Jecho – TK Agrofert Prostějov když ve finále přehrál Zdeňka Korce – TK Agrofert Prostějov. Na třetím místě se umístil Vojtěch Němec – TK Agrofert Prostějov, výhrou nad Karolínou Heiderovou – SK Hradec nad Moravicí.

             Vítězi blahopřejeme k vítězství a ostatním přejeme hodně píle do tréninku a těšíme se na další společné setkání na turnaji babytenistů 20.12.2014 opět v Olomouci.

dm

 

 

 

 

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy