BABOLAT TOUR 2014 – zima, minitenis III. – 25.1.2014, Opava

V sobotu 25. ledna zavítal tenisový okruh BT 2014 opět do pěkného tenisového areálu Tenis Centra Opava k dalšímu setkání minitenistů.
Z původně přihlášených 16 dětí se turnaje zúčastnilo 11 dětí, přesto turnaj neztratil na náročnosti a všichni si pěkně zahráli ve dvou základních skupinách o postup do finálového pavouka. První čtyři ze skupiny postupovali do pavouka o 1. až 8. místo, ostatní hráli spodního pavouka a po poledni byl turnaj dohrán do konečného pořadí.
Turnaj po pěkném soustředěném výkonu vyhrál Jan Kumstát – TK Agrofert Prostějov nad klubovým hráčem Maximem Mrvou, blahopřejeme.
I ostatní hráči si zaslouží pochvalu za předvedené výkony. Pro některé to byla první zkušenost s turnajem minitenisu a to je dobře, že se nebojí si své tenisové umění vyzkoušet v turnaji a porovnat se s ostatními dětmi.
Další tenisové pokroky si můžete prověřit na dalším turnaji minitenistů 8.3.2014 v Olomouci na který vás tímto zveme.