BABOLAT TOUR 2014 – zima, babytenis III. – 15.2.2014, Olomouc

Tenisový okruh babytenistů patnáctého února opět zavítal do Olomouce k dalšímu setkání našich malých tenistů. Počet přihlášených hráčů se sice trochu ztenčil, přesto to nesnížilo kvalitu turnaje.
Favorité podle průběžného pořadí na okruhu v turnaji postupovali bez ztráty gamů. Pro hráče přecházející z minitenisu do babytenisu to byla příjemná zkušenost a motivace do dalšího tréninku.

Příjemným překvapením byla účast sedmiletého minitenisty Maxima Mrvy. Přes svůj nízký věk a vzrůst starším hráčům velmi dobře stačil a mnohé hráče zaskočil svou jistou a pestrou hrou. V turnaji skončil na pěkném 5. místě, blahopřejeme.
Turnaj po soustředěném výkonu vyhrála Sára Šarinová – TA Prešov, která ve finále porazila 4:0 Markuse Lazarčíka – TK VysokéTatry. Třetí místo vybojoval Zdeněk Korec – TK Agrofert Prostějov, když v utkání o toto místo zvítězil 4:2 nad Ondřejem Sucháněm – TC Staré Město.

Děkujeme všem hráčům za účast, blahopřejeme k předvedeným výkonům. I rodiče je nutno pochválit za jejich trpělivost při sledování svých ratolestí a korektní koučování.

Věřím, že se opět potkáme na dalším pokračování okruhu 1. a 22. března v Olomouci.