BABOLAT TOUR 2014 – léto turnaje 23.8. a 24.8.2014 Olomouc

BABOLAT TOUR 2014 – léto turnaje 23.8. a 24.8.2014 Olomouc

            Tenisový okruh BABOLAT TOUR 2014 v předposledním týdnu letních prázdnin dospěl do závěrečných základních turnajů babytenistů a minitenistů před závěrečnými masters, která se uskuteční v Tenis Centru Opava ve dnech 13. a 14. září.

            V sobotu 23.8. se na kurtech MILO2 v Olomouci odehrál turnaj babytenistů, původně se měl odehrát ve spolupráci s ITS tennis centre v areálu OMEGY – areál sportu a zdraví.

            Za účasti jedenácti hráčů a hráček turnajem vítězně prošel Maxim Mrva, druhé místo obsadila Lucie Červencová, třetí Filip Kremser a na čtvrtém se umístila Petra Janigová.

            V neděli 24.8.do stejného areálu zavítalo dvacet hráčů a hráček minitenisu. Ve čtyřech skupinách se rozehrály urputné boje o postupová místa do finálového pavouka. Jako na všech turnajích okruhu se hrálo až do konečného pořadí všech zúčastněných. Vítězství ze soboty si zopakoval Maxim Mrva a ve finále porazil Jana Růžičku. Na třetím místě se umístil Josef Horáček a na čtvrtém místě skončil Tobiáš Čank.

            Vítězům blahopřejeme a ostatním děkujeme za pěkné a bojovné výkony a těšíme se na setkání všech pozvaných na masters v Opavě.

                        dm

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy