BABOLAT TOUR 2013 – zima, finále okruhu – 6.4. a 7.4. Olomouc

BABOLAT  TOUR  2013 – zima,  finále okruhu  – 6.4. a 7.4. Olomouc

BABYTENIS
Turnaje masters  babytenisu a minitenisu o víkendu 6. a 7. dubna 2013 zakončily již jedenáctou halovou část tenisového okruhu BABOLAT TOUR 2013.
V sobotu ke svému závěrečnému turnaji se sjely děti hrající babytenis. V letošním roce pro finálový halový turnaj došlo ke změně oproti předcházejícím ročníkům. Do finálového masters bylo pozváno na základě průběžného pořadí 12 chlapců a 12 děvčat a závěr okruhu hráli obě kategorie samostatně.
Při slavnostním nástupu všech účastníků masters byla vyhodnocena a odměněna poháry první osmička hráčů z průběžného pořadí základní části okruhu – Glocman Michal, Neuwirth Filip, Nosková Linda, Kulhánková Klára, Plaček Jan, Sochor Matyáš, Guráš Martin, Bartoň Hynek.
Po tomto slavnostním aktu se přistoupilo k losování do skupin a turnaj se mohl rozeběhnout na plné obrátky v příjemném prostředí tenisové haly Sport Centra Olomouc. Již rozlosování slibovalo urputné boje o postup do finálového pavouka a celý průběh turnaje to potvrdil. Na výkonnostním růstu všech hráčů se projevila pravidelná příprava po celou halovou sezonu.
Výsledky babytenisu:
Děvčata: první místo vybojovala Linda Klimovičová – Olomouc, když ve finále porazila Sáru  Šárinovou – TA Prešov. Třetí místo obsadila Vanesa Šulcová – SK Tenis Hradec n/M a čtvrté místo patří Natálii Švarcové – TK Agrofert Prostějov.
Chlapci: první místo obhájil jako v loňském ročníku Michal Glocman – SK LAMA Hradec n/M, ve finále porazil Marka Ichnovského – TK Kubáň. Třetí skončil Jakub Černý – TK Agrofert Prostějov a na čtvrtém místě se umístil Filip Neuwirth.

Vítězům blahopřejeme k předvedeným výkonům a k vítězství v turnaji. Letos se masters hrály obě kategorie samostatně a zřejmě to přispělo k napínavosti a vyrovnanosti jednotlivých utkání. Závěrem přejeme všem dětem hodně odhodlanosti do další přípravy na letní sezonu.

MINITENIS

V neděli se k masters minitenistů sjelo do Olomouce 22 dětí a velká účast slibovala krásná utkání a napínavé boje o vítězství. Před zahájením masters bylo taktéž odměněno prvních osm dětí z průběžného pořadí základní části okruhu – Nina Surovčíková, Natálie Byrtusová, Maxim Mrva, Jan Kumstát, Valerie Silná, Ellu Ftorková, Filip Dittmer, Zdeněk Korec.

Po rozlosování se děti pustily do urputných bojů o postup ze skupin do finálového pavouka a ostatní do pavouků o konečné pořadí v celém turnaji.

V odpoledních hodinách byl znám vítěz, lépe řečeno vítězka turnaje. Turnaj vyhrála Natálie Byrtusová – SK Tenis Hradec n/M, na druhém místě se umístil Jakub Vrtěna – TO TJ Svitavy, třetí místo obsadil Vojtěch Němec – TK Agrofert Prostějov a na čtvrtém místě skončil Maxim Mrva – TK Agrofert Prostějov.

Vítězce blahopřejeme k úspěchu a ostatním dětem děkujeme za předvedené výkony a přejeme hodně píle do přípravy na letní sezonu.

 

 

dm

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy