BABOLAT TOUR 2012 – zima, minitenis IV. – 18.2.2012, Olomouc

BABOLAT TOUR  2012 – zima, minitenis IV. – 18.2.2012, Olomouc

Další turnaj minitenisu začínal ve stejném termínu jak v blízkém Prostějově. Obava rodičů, že děti nepřijedou a turnaj neproběhne se nepotvrdila a do Olomouce přijelo sedmnáct dětí. Pěkná účast a opět přijely nové děti si vyzkoušet své tenisové dovednosti. Tentokrát turnaj probíhal v příjemném a teplém prostředí haly proti poslednímu turnaji 4.2., kdy v hale byl  nepříjemný chlad.

Po nasazení hráčů dle průběžného pořadí a rozlosování dětí do základních skupin se mohl turnaj rozběhnout na plné obrátky.
Na nových dětech na turnaji byla vidět nezkušenost z turnajů, ale po prvních zápasech se plně zapojily do turnajového klání.

Vítězství v turnaji vybojoval Adam Jecho, Otrokovice, když ve finále zvítězil 2:1 nad Filipem Kremserem, Kravaře u Hlučína. Třetí místo obsadil Jiří Látal, Olomouc výhrou 2:1 nad Vendulou Vurmovou, Brno. Páté místo si vybojoval Nikolas Jataganzidis, Prostějov, šesté místo patří Viktorce Mazurové, Hradec nad Moravicí, sedmé místo Nele Mikulcové, Zlín a osmé místo Jiřímu Podzemnému, Opava.

Těm nejlepším blahopřejeme k předvedeným výkonům a k umístění v turnaji. Ostatní děti si zaslouží pochvalu za bojovnost a tenisový um, který předváděly v průběhu turnaje. Jen tak dále.

Další turnaj BABOLAT TOUR 2012 – zima, minitenisu  bude 17.3. v Olomouci. Závěr okruhu a finálové masters se uskuteční 7.4. v Opavě.