BABOLAT TOUR 2012 – zima, minitenis III. – 4.2.2012, Olomouc

BABOLAT TOUR  2012 – zima, minitenis III. – 4.2.2012, Olomouc

Třetí turnaj minitenisu v řadě zimní části okruhu BABOLAT TOUR 2012 se opět uskutečnil v sobotu tento víkend v Olomouci. Mrazivé počasí nevytvářelo v nafukovací hale nejpříjemnější podmínky pro turnaj, ale nakonec sluníčko napomohlo a turnaj se mohl odehrát.

Po nasazení prvních čtyř hráčů z průběžného pořadí na okruhu byly ostatní děti rozlosovány na zbylá volná místa čtyř základních skupin. Turnaj pod vlivem teploty rychle plynul ke konečnému pořadí ve skupinách a k nasazení do bojů o závěrečné pořadí v turnaji.

Ve finále zvítězil Honza Hrazdil – Uherské Hradiště 2:0 nad Darčou Přecechtělovou – Olomouc. Třetí místo si vybojoval Jakub Maňásek – Zetor Brno výhrou 2:0 nad Jakubem Kočí – Prostějov. Páté místo si vybojovala Kristýnka Tomajková – Olomouc, na šestém místě se umístila Nela Mikulcová, za ní skončil Martin Budina – Mohelnice a osmé místo obsadil Zdeněk Korec – Vyškov.

Všem dětem blahopřejeme k předvedeným výkonům a přejeme hodně úspěchů na dalších turnajích minitenisu, které se konají 18.2.2012 v Olomouci a v Prostějově.
Termínová kolize těchto turnajů je nešťastná, přesto zveme všechny děti k účasti na turnaji v Olomouci.