BABOLAT TOUR 2012 – zima, babytenis IV. – 11.2.2012, Olomouc

BABOLAT TOUR  2012 – zima, babytenis IV. – 11.2.2012, Olomouc

Další turnaj babytenisu začínal s obavami, že z důvodu letošního mrazivého počasí bude v nafukovací hale chladno. Toto se nepotvrdilo, v hale bylo příjemně teplo, díky dobrému vyhřívání a míchání vháněného teplého a studeného vzduchu. V těchto podmínkách se turnaj mohl hrát bez rizika onemocnění hráčů.

Po dlouhé době se turnaje zúčastnily děti i z Brna a jeho okolí, protože v tomto termínu došlo ke zrušení jejich turnaje babytenisu v Brně. Příjemné zpestření turnaje.

Nalosováním do osmi základních skupin mohlo turnajové zápolení dětí začít. Los k některým hráčům byl trochu nemilosrdný, a přesto se hráči pustili do bojů o první dvě místa ve skupině, která zaručovala postup mezi šestnáctku a tím boj o vítězství v turnaji.  Ostatní postoupili do druhého pavouka, kde taktéž bojovali o vítězství a konečné pořadí v turnaji.

Na mnohých dětech, na jejich hře a úderové jistotě, byla vidět pravidelná tenisová příprava v zimním období. U dětí přicházející
z minitenisu se projevovala nevyhranost a méně zkušeností s hrou na velkém kurtu.

Palmu vítězství z finále si odvezl Lukáš Zavřel – Brno, když ve finálovém utkání porazil Honzu Zbořila – Olomouc.
Třetí příčku vybojoval Filip Čech – Prostějov a čtvrté místo obsadil Šimon Mališ – Ostrava.

Vítězům blahopřejeme, a všem účastníkům turnaje patří pochvala k předvedeným výkonům v turnaji, ale k chování některých hráčů jsou připomínky, pro příště se musí polepšit a chovat se jako správní tenisté.

Závěrem si dovolíme děti pozvat k dalšímu turnaj babytenisu, poslednímu před masters, který je připraven na sobotu 10.3.2012 v Olomouci. Budeme se těšit na vaši účast.

dm

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy