BABOLAT TOUR 2012 – léto, minitenis V. – 12.08.2012, Olomouc

Tenisový okruh dětí minitenisu se opět vrátil do Olomouce a ve spolupráci s ITS Tennis centrem v areálu OMEGA – centru sportu a zdraví byl uspořádán další turnaj minitenisu, již pátý v pořadí okruhu BABOLAT TOUR 2012.

V neděli se počasí umoudřilo, déšť vystřídalo sluníčko a tak se turnaj mohl rozběhnout bez spěchu na čtyřech minitenisových kurtech. Děti ve čtyřech základních skupinách rozehrály turnaj na plné obrátky s nasazením každý zápas vyhrát. Bez slziček se to neobešlo. To patří k tenisovým začátkům a každý si tím musí projít. V odpoledních hodinách turnaj doběhl do finálových bojů a dětem byly předány poháry, medaile za pořadí v turnaji a každému věcná cena.

V turnaji zvítězil zaslouženě Filip Kremser – TK Buly Aréna Kravaře, druhé místo si vybojoval Zdeněk Korec – TK Agrofert Prostějov, třetí místo patří Markovi Veselému, když v boji o třetí místo porazil Jakuba Kočího, oba TK Agrofert Prostějov.

Vítězi turnaje blahopřejeme, ostatním dětem k předvedeným výkonům a těšíme se na další setkání minitenistů na turnaji okruhu v Ostravě na kurtech Startu.

dm

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy