BABOLAT TOUR 2012 – léto, minitenis I. – 12.05.2012, Olomouc

Tenisový okruh dětí BABOLAT TOUR 2012 – léto zahájil letní část okruhu prvním turnajem v minitenisu. Turnaj byl uspořádán v areálu OMEGA – centrum sportu a zdraví, Olomouc ve spolupráci s ITS tennis centrem.

K turnaji se sjelo jednadvacet dětí, které ve čtyřech základních skupinách rozehrály turnaj na plné obrátky. Ten spěch byl na místě, předpověď počasí nebyla moc příznivá, což se v dalším průběhu turnaje jen potvrdilo.

Z větší části se podařilo základní skupiny dohrát na venkovních kurtech, zbývající část skupin a utkání o konečné pořadí se již dohrávalo v hale na dvou kurtech pro minitenis. Vzniklé situaci byl hrací systém přizpůsoben a po třech hodinách byl turnaj dohrán. Děti byly odměněni za svůj výkon věcnými cenami a medailemi.

V turnaji zvítězil zaslouženě Nikolas Fedasko, TK Jihlava, druhé místo si vybojovala Nina Surovčíková,  Žilina a konečně se jí podařilo probojovat mezi chlapci až do finále. Třetí místo patří Adamovi Jecho, TK Jiskra Otrokovice a na čtvrtém místě skončil Karel Onderka, SK Hradec n/M.

Všem dětem blahopřejeme k předvedeným výkonům a přejeme hodně píle do přípravy na další turnaje.

Další turnaj v minitenisu se koná 10.6.2012 v Tenis centru Opava. Všechny zveme k dalšímu měření  a  předvedení tenisového umu.