BABOLAT TOUR 2012 – léto, babytenis VIII. – 11.8.2012, Olomouc

V sobotu 11. srpna pokračoval tenisový okruh dětí dalším turnajem babytenisu v Olomouci na kurtech TJ TK MILO Olomouc. Počet účastníků byl ovlivněn počasím, které sobotě moc nepřálo. Mnoho dětí se pro trvalý déšť vrátilo z cesty na turnaj a někteří i odjeli z Olomouce, protože to vypadalo beznadějně. Trpělivost se vyplatila a po krátké době a úsilí správce se turnaj rozjel na plné obrátky. Nakonec se hrálo bez větších přestávek do odpoledních hodin a byl zakončen předáním cen, pohárů a medailí všem účastníkům.

Turnaj vyhrál Matouš Otypka – SK LAMA Hradec nad Moravicí, když ve finálovém utkání porazil Jakuba Černého  –  TK SC Ostrava, 4:1. Třetí místo po soustředěném boji získala Linda Klimovičová – TREND SPORT, o.s.  vítězstvím 4:0 nad Gabrielou Hrubanovou – TK Agrofert Prostějov.

Všem dětem blahopřejeme k předvedeným výkonům, vítězi k dosaženému výsledku a těšíme se na další setkání na turnaji v Ostravě na kurtech Start Ostrava.