Babolat Tour 2011 – zima babytenis I. 20.11.2010

   Před zahájením oficiální halové tenisové sezony byl zahájen již 9. ročník turnajů pro děti BABOLAT TOUR 2011 – zima. Zahajovacím turnajem okruhu byl turnaj dětí ve věku 8-9 let, babytenis I. , který byl uspořádán v sobotu 20.11.2010 v hale Sport Centra Olomouc.

   K prvnímu soutěžení se sjelo do Olomouce 36 dětí z Moravy, Čech, Slovenska a Polska. Naskytla se možnost porovnat si výkonnost a tenisový um dětí z jednotlivých regionů.

   Ve dvanácti základních skupinách se rozpoutaly krásné boje plné nasazení, emocí a touhy po vítězství mezi dětmi ročníku 2002, které již v kategorii baby začínají druhou sezonu a dětmi ročníku 2003, které přechází z kategorie minitenisu.

   V mnoha utkáních bylo vidět, jak minitenisáci dokáží tvrdě bojovat o vítězství, ale v závěrečných bojích v turnaji vítězila přece jen delší zkušenost ze hry na velkém kurtu. Přesto je nutno vyzvednou úspěch hráčů Jurajdy, Postupy, Zavřela, Zbořila, Horálka, Hejlové, kteří svými výkony stačili držet krok se staršími dětmi a určitě v dalších turnajích jim budou nepříjemně šlapat na paty.

Do finále postupovali první dva ze skupin a dále všichni bojovali o konečné umístění v turnaji. Vítězství si vybojoval Jaroslav Šmedek, Jiskra Otrokovice, na druhém místě skončil Adam Jurajda, TREND SPORT a třetí místo vybojovala Terezie Pluhařová, TK Agrofert Prostějov vítězstvím nad Kateřinou Kocí, ŽLTC Brno.
Vítězům blahopřejeme a všem dětem přejeme hodně síly do dalšího trénování.

dm

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy