BABOLAT TOUR 2011 – zima minitenis IV. , 5.2.2011

Další turnaj minitenisu se konal 5. února v hale Sport Centra Olomouc za velmi pěkné účasti malých začínajících tenistů.
Přijelo 13 hráčů ze všech koutů našeho regionu s cílem opět si zahrát a bojovat o co nejlepší výsledek a umístění. Na všech dětech bylo vidět, jak je tenis baví a jaké pokroky udělaly v herním projevu od předchozího turnaje, který byl vidět v jistotě úderů a v nasazení v boji o každý bod. Někteří hráči přidali i na rychlosti nohou a síle úderů. Je nádherné vidět děti, jak zarputile bojují o každý bod.
Ve finále se potkaly Linda Klimovičová a Vanesa Šulcová, které vybojovaly mezi sebou další pěkně napínavé finálové utkání. Linda svou razancí Vanesu přehrála a finále vyhrála ve dvou setech. Blahopřejeme! Na třetím místě se omístila Karolína Kišková, když v boji o třetí místo porazila ve třech setech Kateřinu Siskovou.
Všem hráčům k výsledkům blahopřejeme a těšíme se na jejich další účast v turnaji minitenisu, který je připravován na 5.3.2011 v Olomouci.