BABOLAT TOUR 2011 – zima babytenis V. , 19.02.2011

BABOLAT TOUR  2011 – zima  babytenis V. , 19.02.2011

             V sobotu 19. února se odehrál poslední turnaj babytenisu před masters okruhu BABOLAT TOUR 2011 – zima, které se uskuteční v posunutém termínu 9.4. opět v hale v Olomouci.

            Na dnešní turnaj se sjela velmi dobrá konkurence hráčů a to je dobře, když se potkávají hráči různého herního projevu a úrovně. Z této konfrontace vyrostou talentovaní hráči a hráčky a to je cílem celého okruhu jim dát šanci porovnávat a rozvíjet se.

            Po prezentaci byly děti rozlosovány do základních skupin a boj o vítězství mohl začít naplno.

            Do finále se probojovali Richard Bálint a Jaroslav Šmedek. Vítězství si vybojoval ve velmi pěkném a napínavém utkání Richard Bálint z TK Agrofert Prostějov a na 2. místě skončil Jaroslav Šmedek z TK Jiskra Otrokovice.

            O třetí místo se utkali Ondřej Horák – SK LAMA Hradec n/M a Daniel Galuška – TK Město Albrechtice. Vítězství si vybojoval Ondra Horák a ta nepopulární medaile za 4. místo připadla Danielovi Galuškovi.

            Některým se turnaj moc nepovedl, neprobojovali se do závěrečných bojů o ty nejvyšší místa v turnaji. Pokaždé se nepodaří uspět podle svých představ, každý si vybral slabší chvilku, přesto je nutno všechny děti pochválit za předvedené výkony, za jejich bojovnost a přístup ke každému zápasu.

            Vítězi blahopřejeme a ostatním hráčům a hráčkám přejeme hodně síly do další přípravy na tréninku. Přejeme pěkné prázdniny a setkáme se na závěrečném masters v sobotu 9.4. opět v Olomouci,  v posunutém termínu z důvodu kolize masters turnajů.

dm

Komentáře do této části jsou již uzavřeny.

Sponzoři
baner
Archivy