BABOLAT TOUR 2011 – zima babytenis IV. , 29.01.2011

V sobotu 29.. ledna již 4. turnajem babytenistů pokračoval tenisový okruh dětí BABOLAT TOUR 2011 tentokrát v pěkném areálu sportovního klubu SK LAMA v Hradci nad Moravicí.
     Do počtu účastníků nepříjemně zasáhlo onemocnění většího počtu dětí, některé nemocné děti byly i na jiném turnaji, přesto se k turnaji sjela pěkná konkurence v počtu16 dětí.
     Po nalosování dětí do základních skupin se turnaj rozjel na plné obrátky, děti ve střídavém rytmu za dohledu rodičů hrály utkání ve skupinách o postup do pavouka o 1.-8. místo. Některým se základní skupiny moc povedly a o to byla větší spokojenost soupeřů s postupem mezi první osmičku. Ostatní děti se zapojily do bojů o 9.-16. místo, někteří se smutkem, jiní vzhledem že byli na prvním turnaji zase v očekávání na jaké umístění dosáhnou. Každý zápas se stal důležitým a napínavým bojem.
     V podvečer turnaj doběhl k finále, ve kterém zvítězil Dalibor Svrčina – SC Ostrava nad Martinem Puckou – TK Považská Bystrica, třetí místo si vybojovala Alexandra Silná – T.T.C. Rožnov p/R vítězstvím nad Danielem Galuškou – TK Město Albrechtice, který obsadil neoblíbené čtvrté místo.
Vítězi blahopřejeme a ostatním dětem přejeme hodně síly do další přípravy na další turnaj.
Okruh pokračuje 19. 2. v Olomouci posledním turnajem před masters, které se odehraje na stejném místě 9.4. – upozorňujeme na změnu termínu.